Współpraca

„Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów” to pierwszy w Polsce dwumiesięcznik tworzony przez Twórców dla Twórców. Naszą grupą docelową są przede wszystkim osoby publikujące w sieci (początkujący i średniozaawansowani blogerzy oraz youtuberzy), jednak w dwunastu działach tematycznych każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Dzielimy się wskazówkami pomocnymi w prowadzeniu bloga, publikujemy wywiady z inspirującymi osobami,  informujemy o najciekawszych wydarzeniach w blogosferze, przybliżamy zagadnienia związane z osobistym rozwojem, motywujemy do działania, promujemy czytelnictwo, zachęcamy do dbania o zdrowie… i wiele, wiele więcej.

Już pierwszy numer cieszył się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Dotarło do nas mnóstwo pozytywnych opinii – to potwierdza, że „Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów” wypełniło niszę w sieci, jest czymś oryginalnym i potrzebnym.

Treści, które znajdziesz w czasopiśmie, zawsze są na najwyższym poziomie, ponieważ zespół redakcyjny wspierają liczni eksperci. Może i Ty chciałbyś dołączyć do grona naszych współpracowników? Nieustannie poszukujemy kreatywnych, pełnych pasji osób – blogerów, autorów, twórców –  którzy zechcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na łamach czasopisma. Możesz napisać artykuł/short artykuł, zrobić grafikę, udzielić wywiadu, poinformować o ciekawej akcji/wyzwaniu Twojego autorstwa. I nie tylko! Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Napisz do nas:
kontakt@blogostrefa.net

REKLAMA

Zapraszamy serdecznie do współpracy:
– drukarnie,
– firmy hostingowe,
– wydawnictwa i księgarnie,
– sklepy internetowe,
– niezależnych twórców,
… i nie tylko.

Jeśli uważasz, że Twój produkt/usługa może zainteresować czytelników czasopisma, prześlij swoją ofertę na adres:
kontakt@blogostrefa.net