Dlaczego Blogostrefa się zmienia i jaki to będzie miało wpływ na Ciebie

239
Czasopismo Blogostrefa i kwiaty

Przez ostatnie kilka tygodni pracowaliśmy nad kolejnym numerem naszego magazynu. Był to czas bardzo intensywny, pełen rozmów, wzajemnego inspirowania się oraz wsłuchiwania w potrzeby naszych czytelników, którzy chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami na temat Blogostrefy w mailach, wiadomościach oraz podczas małych i większych spotkań blogerów.

Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i spełnić prośby wielu z Was, postanowiliśmy od nowego numeru magazynu wprowadzić zmiany w ofercie, jaką do Was kierujemy.

  1. Blogostrefa staje się kwartalnikiem.

Począwszy od numeru 5, który pojawi się w przedsprzedaży już 09.07.2018 roku nasz magazyn stanie się kwartalnikiem. Oznacza to, że czasopismo pojawi się w 2018 roku jeszcze dwa razy, a w kolejnym opublikowane zostaną 4 numery. Przygotowanie wartościowych merytorycznie tekstów wymaga od nas nieco więcej oddechu, a nowe obowiązki, które pojawiły się wraz z tworzeniem magazynu chcemy wykonywać w sposób profesjonalny i zadowalający Was – naszych czytelników.

  1. Blogostrefa dostępna w prenumeracie

Numer 5 będzie również pierwszym numerem, od którego będzie można skorzystać z opcji prenumeraty. Będzie ona dostępna w trzech pakietach – 6. miesięcznym, 12. miesięcznym oraz 18. miesięcznym. Ta propozycja jest wynikiem rozmów z Wami, próśb kierowanych na naszą skrzynkę mailową, wielu bezpośrednich pytań. Chcąc docenić osoby, które kupują nasz magazyn od początku jego pojawienia się na rynku, postanowiliśmy przychylić się do Ich potrzeb.

  1. Blogostrefa jeszcze bardziej wartościowa

Cieszymy się z tak pozytywnego odbioru naszego magazynu. Każdy otrzymany e-mail, każda prywatna wiadomość oraz ciepłe słowa kierowane do nas podczas bezpośrednich spotkań to informacja, że idziemy w dobrą stronę. Chcemy jednak być jeszcze lepsi. Dlatego też, od numeru 5, powoli wprowadzamy małe zmiany tematyczne. Blogostrefa stanie się pismem skoncentrowanym wokół blogowania, a co za tym idzie – ramówka ulegnie zmianie. Naszymi głównymi działami będą: promocja, biznes, rozwój oraz kulisy, a dopełnieniem kultura oraz fakty i mity, czyli blogowy lifestyle.

  1. Blogostrefa odkrywa swoje tajemnice

Rozumiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego też w naszych social mediach (na Facebooku i Instagramie), przed pojawieniem się nowego numeru, będziecie mogli zapoznać się z krótką informacją na temat każdego artykułu, który znajdzie się w magazynie. To da Wam odpowiedź czy warto kupić czasopismo. Z decyzją jednak nie zwlekajcie, ponieważ Blogostrefę będzie można zamawiać jedynie podczas przedsprzedaży każdego numeru, a numery archiwalne będą dostępne tylko do wyczerpania nakładu.

  1. Blogostrefa wspiera wartościowe inicjatywy

Od początku tworzenia magazynu naszym priorytetem było wspieranie tych blogerów, którzy prezentują unikatowe i wartościowe merytorycznie treści, a dopiero rozpoczynają przygodę z blogowaniem bądź są na etapie budowania społeczności skupionej wokół bloga czy kanału w social mediach. Teraz chcemy jeszcze bardziej wzmocnić i wesprzeć lokalne środowiska blogerów. Zatem, jeśli organizujecie w swoim mieście spotkanie i potrzebujecie partnera medialnego – napiszcie do nas. Wspólnie stworzymy plan działania, by Wasze wydarzenie było jeszcze bardziej wartościowe.

  1. Blogostrefa wychodzi do ludzi

Mamy dla Was ogromną niespodziankę. Nie możemy jeszcze zdradzać wszystkich szczegółów, ale szykujemy edukacyjne spotkanie, na którym będziecie mogli uczestniczyć w prelekcjach i warsztatach przygotowanych przez Twórców internetowych oraz oczywiście poznać wiele marek i całą redakcję Blogostrefy. Więcej szczegółów już niedługo.

  1. Blogostrefa najtańsza w prenumeracie

W związku z ostatnimi zmianami kosztów w papierniach, a co za tym idzie podniesieniem kosztów druku, cena naszych magazynów również ulegnie zmianie. Z całą ofertą będziecie mogli zapoznać się już w poniedziałek, 9 lipca. Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród naszych propozycji coś dla siebie.

  1. Blogostrefa czeka na Wasze maile i wiadomości

Podajemy nasze działy tematyczne wraz z adresami mailowymi, pod które możecie kierować swoje pytania, propozycje artykułów, prośby o patronat, informacje o ważnych blogowych wydarzeniach oraz propozycje współpracy reklamowej.

Promocja – aleksandradobies@blogostrefa.net
Biznes – milkakolakowska@blogostrefa.net
Rozwój – katarzynaberska@blogostrefa.net
Kulisy – dagmarasobczak@blogostrefa.net
Kultura – marzenagaczol@blogostrefa.net
Fakty i mity – katarzynagrzebyk@blogostrefa.net

Wydarzenia – dagmarasobczak@blogostrefa.net
Patronaty – katarzynaberska@blogostrefa.net
Reklama – marzenagaczol@blogostrefa.net