Dzień z życia blogera

42

Znani jesteśmy z blogów, które prowadzimy. Wyróżniają nas nasze teksty i działalność w sieci. Współpracujemy z innymi blogerami, bierzemy udział w licznych wydarzeniach, udzielamy wywiadów, pokazujemy się w radiu i uśmiechamy do naszych czytelników ze szklanego ekranu. Tak wygląda na pierwszy rzut oka życie blogera – staramy się, by tak wyglądało. Jednak często to życie nie przypomina sielanki, daleko nam do wysokich zarobków i trudno mówić o samych radościach. Czy blogerzy mają łatwo i jak wygląda ich codzienne życie?

Jak działają popularni blogerzy?

Skąd znasz popularnych i rozpoznawalnych blogerów? Eventy, wykłady, nowe publikacje, filmy, wywiady… Można by wymieniać dalej. Pytanie, ile tego jest naprawdę? Co blogerzy robią, zanim dostaną propozycję wywiadu czy udziału w kampanii?

Cały artykuł przeczytasz w czwartym numerze „Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów”. Przejdź do sklepu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNie bój się zmian
Następny artykułElastyczny sposób na rozwój – nauka online
Patryk Tarachoń
Bloger z Podlasia piszący o rozwoju osobistym, realizacji celów, związkach, codziennym życiu oraz tworzeniu i prowadzeniu bloga od podstaw. Tematykę tę porusza również na kanale YouTube z filmami, które samodzielnie montuje. Zajmuje się obróbką zdjęć i szeroko pojętą promocją w social mediach. Współpracował z BrandSabbath.com oraz MojaMatura.pl. www.Wystartuj.blogspot.com www.WsparcieBloga.blogspot.com