Gadżety blogera

60
aparat

Gadżety blogera to cykl dla tych twórców, którzy chcą się rozwijać i ułatwiać sobie codziennie życie. W tym dziale zapoznamy Cię z najciekawszymi aplikacjami na telefon, wtyczkami do WordPressa, pomocnymi stronami internetowymi i przedmiotami, które nie tylko pozwolą Ci blogować, ale zarazem ułatwią cały ten proces, a także zainspirują Cię i zmotywują do regularnych działań.

Każda praca wymaga zaangażowania, ale i każdą można sobie ułatwić – podobnie jest z byciem twórcą. Niezależnie od tego, czy prowadzisz blog, kanał na YouTubie, czy jesteś influencerem – postaramy się, abyś w każdym zestawieniu znalazł narzędzie dla siebie – takie, które ułatwi oraz umili Twoje działania.

W sieci jest wiele aplikacji i wtyczek. Ich twórcy prześcigają się w ulepszaniu swoich dzieł i walce o Twoją uwagę. Niestety, nie wszystkie wtyczki na nią zasługują. Przedstawiamy tu tylko te, które wypróbowaliśmy i które wykorzystujemy na co dzień, więc możemy polecić je z czystym sumieniem. Nie znajdziesz tu byle czego – to sprawdzone narzędzia. Pozwolą Ci one między innymi zautomatyzować pracę.

Na początek wyróżnimy 9 narzędzi, które już dziś możesz wykorzystać, by ułatwić sobie blogowanie, a przy tym zwiększyć efektywność pracy.


Lista gadżetów powstała w wyniku współpracy dwóch osób: Dagmary Sobczak, która od kilku lat jest freelancerem, a od ponad dwóch prowadzi blog, oraz Magdaleny Bek z bloga lekkazmianamamy.pl – specjalistki od social mediów i marketingu w Internecie. Ich wspólna praca jest połączeniem wiedzy związanej z SM i znajomości potrzeb osób pracujących w domu za pośrednictwem Internetu.

Cały artykuł przeczytasz w drugim numerze „Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów”. Przejdź do sklepu.