Konkursy pod lupą

69
kwiaty i telefon

Zauważyliście, jak łatwo w ostatnich czasach coś wygrać? Wystarczy polubić fanpage organizatora konkursu, udostępnić post konkursowy, a także krótkim komentarzem potwierdzić swój udział w rozdaniu. Tak proste zasady są niebywale kuszące, więc nie dziwi fakt szybko rosnącej popularności podobnych postów. Co ważne, konkursy polegające właśnie na rozdaniu dają nie tylko szansę na wygraną, ale także przynoszą profity samemu organizatorowi.

Kto miał okazję chociaż raz zorganizować podobną zabawę na swojej stronie, z pewnością zauważył, jak bardzo poprawia to statystyki bloga. Okazuje się, że w ten prosty sposób w ciągu zaledwie kilku dni można powiększyć nie tylko liczbę odsłon witryny, ale również osiągnąć znaczący wzrost polubień strony. Niezależnie, czy taki konkurs odbywa się bezpośrednio na blogu, na Facebooku, czy też na Instagramie, korzyści z organizacji wydają się tak duże, że wręcz mobilizują do jego publikacji. Dodatkową zachętą okazują się też współprace blogowe, gdyż najczęściej sponsorem nagród nie jest wtedy sam bloger, a właśnie współpracująca z nim firma.

Cały artykuł przeczytasz w drugim numerze „Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów”. Przejdź do sklepu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBarwy jesieni w rytmie slow
Następny artykułLiterackie podróże jesienią
Miłka Kołakowska
Absolwentka zarządzania, która zawodowo pełni funkcję specjalisty ds. operacyjnych w branży finansowej. Miłośniczka literatury, dobrej kuchni i aktywnego trybu życia. Stała bywalczyni spotkań autorskich i innych wydarzeń literackich. Ze szczerym optymizmem podchodzi nie tylko do czytanych publikacji, ale również do podejmowanych w życiu wyzwań. Pisze blog Mozaika Literacka (www.mozaikaliteracka.pl).