Niezbędnik blogera

47

Niezbędnik blogera to dział powstały z myślą o twórcach, którzy chcą się rozwijać i ułatwiać sobie codziennie życie. Zapoznamy Cię tu z najciekawszymi aplikacjami na telefon, wtyczkami do WordPressa, pomocnymi stronami internetowymi i przedmiotami, które nie tylko pozwolą Ci blogować, ale zarazem ułatwią cały ten proces, a także zainspirują Cię do nowych pomysłów i zmotywują do regularnych działań.

Każda praca wymaga zaangażowania, ale i każdą pracę można sobie ułatwić – podobnie jest z byciem twórcą. Niezależnie od tego, czy prowadzisz blog, kanał na YouTubie, czy jesteś influencerem – postaramy się, abyś w każdym zestawieniu znalazł narzędzie dla siebie, które pomoże ułatwić Ci oraz umilić Twoją pracę.

Meble z funkcją ładowania – nie wiem, czy o tym słyszałeś, ale IKEA wypuściła serię lampek i podkładek, które naładują bezprzewodowo Twoje urządzenie. Sprawdź, czy jest ono przystosowane do ikeowskiej lampki, a jeżeli tak, od dzisiaj możesz cieszyć się bezprzewodowym ładowaniem swojego telefonu!

Cały artykuł przeczytasz w czwartym numerze „Blogostrefy. Jedynego takiego czasopisma dla blogerów”. Przejdź do sklepu.